CENNIK

BANER POWLEKANY - 510g format 1m2 cena 30zł netto

BANER LAMINOWANY - 450g format 1m2 cena 28zł netto

BANER ODBLASKOWY frontlight - 520g format 1m2 cena 60zł netto

SIATKA MESH - 270g format 1m2 cena 30zł netto

Podane ceny z materiałem zaoczkowanym

Przy zamówieniach powyżej 20m2 cena -15% taniej

 

Baner to najczęściej spotykany nośnik reklamy zewnętrznej – materiał winylowy PCV z dodatkiem plastyfikatora. Z uwagi na swoją strukturę jest to jeden z najwytrwalszych materiałów, wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne, zmiany temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Szerokość roli aż do 5m zapewnia wielkoformatowy druk, z kolei możliwość zgrzewania brytów materiału pozwala na tworzenie wielkopowierzchniowych reklam. 

Baner laminowany 450g – różni się tym, od banera powlekanego, że struktura (siatka) materiału zostaje zalaminowana (przepuszczona przez gorące wałki dociskowe) folią wykonaną np. z PCV. Można to porównać do foliowania kartki papieru w laminatorze. Materiał taki jest mniej wytrzymały, jednak znacznie sztywniejszy do banera powlekanego.

Baner powlekany 510g – jest to materiał, którego struktura (siatka) w trakcie procesu produkcji podawana zostaje obróbce termicznej polegającej na zatapianiu np. w płynnym PCV. Poprzez taki proces technologiczny, struktura materiału znacząco zyska na wytrzymałości.

Na wytrzymałość banera mają wpływ również inne czynniki, należy do nich zaliczyć gramaturę, która przekłada się na grubość materiału oraz gęstość włókien struktury materiału, która przekłada się na odporność na zrywanie.

Gramatura:
Frontlit-( podłoże) do produkcji banerów wykorzystywane są gramatury z zakresu 430 g – 550 g/m2. W naszej drukarni stosujemy gramaturę 450g - 510 g/m2, która w naszej opinii jest najlepszym wyborem z uwagi na dużą wytrzymałość przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności materiału.Wprowadź treść podstrony

 

Siatka mesh
Materiał PCV o strukturze siatki, bardzo wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Z uwagi na perforacje umożliwia swobodny przepływ powietrza, co pozwala na wykorzystywanie jej w reklamach na wolnej przestrzeni. Dziurkowana struktura zapewnia bardzo dobrą widoczność wydruku, jednocześnie przepuszcza światło – można ją stosować jako reklamę umieszczoną na budynku. Szerokość materiału do 5m podobnie jak w przypadku banera pozwala na tworzenie wielkopowierzchniowych reklam.